O PENSJONACIE

Pensjonat nad Rospudą położony jest w malowniczej, niewielkiej miejscowości Raczki w województwie podlaskim. Wieś Raczki leży tuż nad brzegiem rzeki Rospudy, na północy znajduje się jezioro Bolesty.

Teren wokół pensjonatu jest zadbany i przyjazny rodzinom wypoczywającym z dziećmi. Pensjonat z chęcią przyjmie również czworonożnych przyjaciół naszych gości. W ogrodzie do dyspozycji mają Państwo nie tylko wygodne ścieżki, ale również miejsce na ognisko oraz elementy małej architektury.

Oferujemy komfortowe pokoje w domku nad rzeką Rospudą w przystępnych cenach. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wynajem. Przy dłuższym pobycie, istnieje możliwość negocjacji cen. Nasz pensjonat to całkowicie wyremontowany i ogrzewany obiekt. W domku znajdą Państwo 4 wygodne pokoje, każdy z łazienką i telewizorem. Pokoje są czyste i przytulne. Zapewniamy Państwu komfortowy wypoczynek i nocleg w Raczkach.

Pensjonat nad Rospudą jest otwarty cały rok. Tutejsze jeziora i rzeki obfitują w ryby, a lasy w grzyby. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z najbliższymi. Wiosną wycieczki rowerowe, latem spływy kajakowe, jesienią grzybobranie i wędkowanie, a zimą kuligi i ogniska. Wielbiciele każdej pory roku znajdą tutaj coś dla siebie. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu podczas pobytu w Pensjonacie.

Las
1km

Jeziora
2km

Sklep
500m

Bar/Restauracja
350m

Rzeka Rospuda (kąpielisko)
100m

Ruiny pałacu
1km

Piękna aleja lipowa z parkiem przypałacowym
1km

Piękna aleja lipowa z parkiem przypałacowym
1km

miejscowości w pobliżu: Suwałki 18 km
Augustów 17 km
Olecko 19 km

Szlaki kajakowe

Szlaki rowerowe

Bank i bankomat
800m

Apteka
750m

Szpital(Suwałki)
20km