O pensjonacie

Pensjonat nad Rospudą położony jest w malowniczej, niewielkiej miejscowości Raczki w województwie podlaskim. Wieś Raczki leży tuż nad brzegiem rzeki Rospudy, na północy znajduje się jezioro Bolesty. 

Teren wokół pensjonatu jest zadbany i przyjazny rodzinom wypoczywającym z dziećmi. Pensjonat z chęcią przyjmie również czworonożnych przyjaciół naszych gości. W ogrodzie do dyspozycji mają Państwo nie tylko wygodne ścieżki, ale również miejsce na ognisko oraz elementy małej architektury. 

Oferujemy komfortowe pokoje w domku nad rzeką Rospudą w przystępnych cenach. Jesteśmy elastyczni jeśli chodzi o wynajem. Przy dłuższym pobycie, istnieje możliwość negocjacji cen. Nasz pensjonat to całkowicie wyremontowany i ogrzewany obiekt. W domku znajdą Państwo 4 wygodne pokoje, każdy z łazienką i telewizorem. Pokoje są czyste i przytulne. Zapewniamy Państwu komfortowy wypoczynek i nocleg w Raczkach.

Pensjonat nad Rospudą jest otwarty cały rok. Tutejsze jeziora i rzeki obfitują w ryby, a lasy w grzyby. Jest to idealne miejsce na wypoczynek z najbliższymi. Wiosną wycieczki rowerowe, latem spływy kajakowe, jesienią grzybobranie i wędkowanie, a zimą kuligi i ogniska. Wielbiciele każdej pory roku znajdą tutaj coś dla siebie. Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu podczas pobytu w Pensjonacie. 

las

Las

1km

jeziora

Jeziora

2km

sklep

Sklep

500mm

bar/restauracja

Bar/Restauracja

350m

Rzeka Rospuda (kąpielisko)

Rzeka Rospuda (kąpielisko)

100m

Ruiny pałacu

Ruiny pałacu

1km

Aleja lipowa

Piękna aleja lipowa z parkiem przypałacowym

1km

pks

PKS

500m

miejscowości w pobliżu

miejscowości w pobliżu: Suwałki 18 km
Augustów 17 km
Olecko 19 km

Szlaki kajakowe

Szlaki kajakowe

Szlaki rowerowe

Szlaki rowerowe

bank i bankomat

Bank i bankomat

800m

apteka

Apteka

750m

szpital

Szpital(Suwałki)

20km